O firmie PDF Drukuj Email

Firma "Schody - Projektowanie komputerowe - Wykonawstwo" powstała w roku 1999. Właściciel inż. Edward Kontny wykorzystał swoje doświadczenie w zakładzie stolarskim produkującym schody drewniane dla klientów zagranicznych, głownie niemieckich oraz krajowych. Ponadto posiadam długoletnią praktykę w pracy w biurach projektowych o specjalności budownictwo ogólne, przemysłowe, oraz długoletnią praktykę na licznych Budowach.

Jesteśmy w stanie zrealizować schody z każdego rodzaju drewna z powiązaniem ze stalą szlachetną lub szkłem, co pozwala uzyskać optymalny wizerunek wyrobu.

Poprawiony: sobota, 09 kwietnia 2011 14:40
 


Projekt

Aby zamówić projekt schodów należy przesłać mailem lub faksem szkic schodów z wymiarami technicznymi. W ciągu 1 dnia otrzymacie Państwo faks lub mail z projektem rzutu z góry, oraz wizualizację 3D.Projektowanie schodów odbywa się przy użyciu komputera. Projektujemy komputerowo schody dla firm stolarskich. Rodzaje projektów to: proste, zabiegowe, nakładane, wpuszczane z elementami giętymi, z podestem, specjalne, bezwangowe. Więcej...

Projektujemy komputerowo schody dla firm stolarskich. Rodzaje projektów tp: proste, zabiegowe, nakładane, wpuszczane z elementami giętymi, z podestem, specjalne, bezwangowe. Szablony w skali 1:1 drukowane są po wstępnej akceptacji projektu i przesłane pocztą.

Możliwości.

Jesteśmy w stanie zrealizować schody z każdego rodzaju drewna z powiązaniem ze stalą szlachetną lub szkłem, co pozwala uzyskać optymalny wizerunek wyrobu.

Więcej...

Wykonawstwo

Nasze schody są nie tylko sposobem na bezpieczne pokonanie wysokości, ale także pięknym meblem dopasowanym do gustu i wymagań klienta, meblem często decydującym o urodzie i charakterze domu. Więcej...

Technologie CNC

Ponadto zapraszamy Państwa do usługowego wycinania schodów drewnianych. Więcej...

Galeria

Zapraszamy do menu galeria, już wkrótce więcej zdjęć, z dorobku naszej firmy. Więcej...

Zamówienie

Chcesz zamówić projekt? Wyślij mailem lub faksem szkic schodów z wymiarami technicznymi. Więcej...